ZOSTAŃ NASZYM
12-TYM MIESIĄCEM

POWER OF COMMUNITY 2018

14 lipca 2017 r. ruszył nabór do limitowanej wersji kalendarza "Power of Community 2018” przygotowywanego w ramach kolejnej edycji kampanii edukacyjnej "BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”. Po raz pierwszy, w profesjonalnej sesji z 11 crossfitowcami, weźmie udział zwycięzca ogólnopolskiego naboru – mąż, ojciec, partner, brat… Może właśnie Ty lub inny mężczyzna trenujący crossfit, którego znasz, zostanie "12-tym miesiącem” wyjątkowego kalendarza tworzonego w wyjątkowym celu. W tym roku środki zebrane przez Fundację przeznaczone zostaną na pomoc kobietom z zaawansowanym rakiem piersi i ich bliskim. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 sierpnia br

Już po raz trzeci mężczyźni trenujący crossfit wspierają kobiety chore na raka piersi. Teraz wśród nich możesz być również Ty. Jeśli trenujesz crossfit i chciałabyś pojawić się w naszym kalendarzu "Power of Community 2018", wyślij swoje zgłoszenie.

Ćwicz #BreastFit
codziennie

Wyślij zgłoszenie

Formularz kontaktowy


Data urodzenia:

Załącz od 3 do 5 zdjęć (gif, jpg lub png), każde do 2 MB:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez Organizatora moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia niniejszego Naboru, jak również w przypadku wygranej, przeprowadzenia wywiadu i zamieszczenia wizerunku w środkach społecznego przekazu na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. Z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie takiej zgody jest warunkiem przystąpienia do Naboru. Administratorem danych osobowych zebranych podczas niniejszego Naboru jest – w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. Z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) - Organizator. Uczestnicy mają prawo wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych.
Akceptuję Regulamin Naboru

Organizator

Partnerzy medialni:

Partnerzy społeczni: