Charytatywnie

Każdego roku polscy sportowcy zbierają się w tajnej lokalizacji i biorą udział w sesji zdjęciowej do wyjątkowego kalendarza.

Dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczony jest pomoc kobietom z zaawansowanym rakiem piersi.

Sportowcy W KAMPANII BREASTFIT. KOBIECY BIUST. MĘSKA SPRAWA.

Geneza

Pierwsza edycja kalendarza z udziałem crossfitowców została wydana w 2015 r. (kalendarz pod hasłem WINNERS NEVER QUIT 2016). Powodem odważnej decyzji 12 sportowców z sopockiego klubu CrossFit była nie tylko chęć pokazania pięknie wyrzeźbionego ludzkiego ciała, ale przede wszystkim – przekazanie idei zdrowego trybu życia, sensu ćwiczeń i siły charakteru, bez której nie osiągnęliby takiego sukcesu. To właśnie otwartość i hart ducha crossfitowców stały się inspiracją dla kampanii „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa"

Możesz udzielić wsparcia kampanii BREASTFIT.
Kobiecy biust. Męska sprawa

kupując kalendarz „Power of Community 2023”.

NA KALENDARZU

Rafał Gil

trener personalny i zawodnik CrossFit


Urodził się w Dallas w Teksasie, następnie mieszkał w Anglii, aż w końcu przybył do Polski, w której mieszka na stałe. Motywuje swoją determinacją, doświadczeniem, a przede wszystkim ogromnym sercem do sportu. Prywatnie mąż Oli, tata Zoi.

Daniel Józek Qczaj

trener personalny, motywator


Wielką pasją Qczaja od zawsze była kulturystyka. Uczestniczył w zawodach, często stając na podium. Zaczął tworzyć i publikować filmy z ćwiczeniami w internecie. Jego bezpośredniość, urok i góralska charyzma sprawiły, że pokochały go miliony Polek. Sam Qczaj twierdzi, że woli motywować kobiety, bo dzięki temu, że wychował się w ich otoczeniu dobrze je rozumie i wie, jak sprawić, by zaczęły dostrzegać swoją wartość.

Wojtek Sulima

trener personalny, zawodnik crossfit


Uwielbia brać udział w zawodach, wyznacza sobie nowe cele i zadania, ma ogromne serce do sportu, cechuje go pasja i determinacja.. Jest tatą córki Neli.

Piotr Mielczarek

zawodnik crossfit, trener przygotowania siłowego i motorycznego


od zawsze związany jest ze sportem. Piotr na początku trenował koszykówkę, następnie skupił się na sportach siłowych, aby ostatecznie poświęcić się crossfit. To stało się jego życiową pasją oraz sposobem na życie. Jest czołowym zawodnikiem Crossfit w Polsce. Zwycięzca takich zawodów ja 99Problems w Warszawie oraz LoginLab w Krotoszynie. Piotrek od 6 lat jest trenerem przygotowania siłowego, a od 4 lat specjalizuje się w crossfit oraz w przygotowaniu motorycznym. Prowadzi zajęcia indywidualne, pracuje z grupami oraz zawodowymi sportowcami. Prywatnie mąż i ojciec.

Bartek Lipka

5-krotny zdobywca tytułu The Fittest Man in Poland, zawodnik crossfit


Jest sportowcem w zasadzie od zawsze, jeśli za sportowca uznać chłopaka, który dzień bez treningu uznawał za dzień stracony. Bartek, aż do czasów studenckich – i to z sukcesami – trenował karate. Następnie zajął się uprawianiem sztuk walki. W Crosstfit odnalazł bardzo szybko swoje miejsce. Jest 5-krotnym zdobywcą tytułu The Fittest Man in Poland. W rankingach europejskich i światowych jest bardzo wysoko, co oznacza, że należy do ścisłej czołówki. Jest tatą bliźniaków Oliviera i Oskara, ma psa rasy husky.

Bronisław Olenkowicz

zawodnik crossfit, organizator Medival Games


Starty w CrossFit zaczął w 2013 roku. Systematycznie zdobywał kolejne miejsca na podiach zarówno w kraju jak i za granicą. Jest właścicielem boxu CrossFit w Olsztynie, trenerem, szkoleniowcem oraz prowadzi swój własny program treningowy z którego korzystają nie tylko osoby z Polski, ale i z całego świata. Jest organizatorem jednych z największych zawodów CrossFit w Polsce - Medival Games, które odbywają się na zamku w Rynie.

Michał Karmowski

kulturysta, Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, wicemistrz Europy


Znany polski kulturysta, były Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, wicemistrz Europy, V zawodnik świata oraz członek kadry narodowej w kulturystyce – tak w telegraficznym skrócie można by podsumować osiągnięcia Michała Karmowskiego. Dzięki bardzo obszernej wiedzy z dziedziny fizjologii, biochemii i anatomii człowieka jest uważany za jednego z najbardziej wziętych trenerów personalnych. Jest również aktorem, występował w takich produkcjach jak Pitbull, Pętla, Kobiety Mafii. Prywatnie mąż oraz tata Amelii.

Jakub Popławski

trener personalny, pasjonat i promotor CrossFit.


W przeszłości trenował kickboxing, a obecnie crossfit. Dla Jakuba Crossfit to nie tylko sport, to także przesuwanie każdego dnia własnych granic. Wyrabia charakter i daje odwagę, by codziennie walczyć. To budzi skojarzenia z codzienną walką z chorobą. Jakub jest inicjatorem i project managerem kalendarza "Power of Community".

Łukasz Dabbachi

dziesięciokrotny medalista Mistrzostw Polski, zawodnik crossfit, trener


dziesięciokrotny medalista Mistrzostw Polski w sportach walki, zawodnik i zdobywca tytułów w CrossFit, trener i nauczyciel. Właściciel klubu fitness. Mąż Anna oraz tata córki i syna. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca i ludzi.

Paweł Leśnikowski

zawodnik crossfit


sportowiec, który idzie jak burza przez polski ranking CrossFit'owego świata, Crossfit pomaga mu stawać się sprawniejszym na wielu płaszczyznach. Ćwiczenia które angażują całe ciało, sprawiają że zawsze można nad czymś popracować, coś poprawić, w czymś być silniejszym, szybszym. To z kolei sprawia, że człowiek czuje się lepiej we własnym ciele oraz uczy pokory i samodyscypliny. Najwięcej satysfakcji sprawiają mu starty w zawodach, na których może się sprawdzić z innymi zawodnikami. Zawsze stara się być przygotowany do nich w 100%.

Marcin Szybaj

trzykrotny Mistrz Świata i dwukrotny Mistrz Europy, trener personalny


trenował zawodowo kajakarstwo. W dwanaście lat kariery zdobył 3 tytuły Mistrza Świata i 2 tytuły Mistrza Europy. Po zakończeniu przygody z kanadyjkami poświęcił się nowej dyscyplinie, jaką był Crossfit. Na co dzień trenuje Crossfit, startuje w zawodach, dzięki czemu zdobywa cenne doświadczenie, które przekłada się na jego pracę trenera. Szczęśliwy mąż, tata Olka.

Miłosz Staworzyński

pływak, sportowiec, fizjoterapeuta


jego życiową misją jest propagowanie zdrowego stylu życia, co z powodzeniem realizuje podczas swojej pracy. Fizjoterapeuta z wykształcenia, którego pasjonują wszystkie dziedziny sportu. Wyczynowo trenował pływanie, sztuki walki, a także CrossFit. Interesuje się również sportami ekstremalnymi. Jest właścicielem siłowni, pasjonatem wszystkich rodzajów sportu, miłośnikiem zwierząt.

ZDJĘCIA Z SESJI DO KALENDARZA NA 2023 r.

ZDJĘCIA Z SESJI DO KALENDARZA NA 2022 r.

ZDJĘCIA Z SESJI DO KALENDARZA NA 2021 r.

ZDJĘCIA Z SESJI DO KALENDARZA NA 2020 r.

ZDJĘCIA Z SESJI DO KALENDARZA NA 2019 r.